אחרי 3 סיורים איתך, שניים בירושלים ואחד בצפון, אין ספק שאתה הפייבוריט שלנו😀"

ענת מרבבה

 המדריך אביתר ליכטמן אלוף... נעים הליכות, סבלני, בעל ידע רחב ביותר ויודע להעביר אותו בצורה הכי מקצועית. הסיורים איתו סופר מעניינים, יחודיים, נדירים ומרתקים. סיור איתו זה חוויה עצומה ומהנה."

ניצן חממי
     

 המלצה חמה: כקולגה ומורה דרך בעצמי, אני נדהם מאיך שאביתר כל פעם מצליח לחדש עם עניינים שלא הכרתי, פינות נסתרות, יוזמות לסיורים מדהימים, וסיפורים שלא שמעתם אוזן מעולם! הוא מדריך בחסד ומרצה אלוף. המלצה חמה: תזמינו אותו להרצאה ותראו בעצמכם! כדאי לכם."

איתי אלשטיין
     

 מנהיג, מורה ומחנך מעביר הרצאות וטיולים מדהימים תוך ירידה לפרטים מהותיים וחשובים על הנקודות בדרך. מדריך חיובי ומלא שמחת חיים"

דוד תאגורי

 אביתר הדריך את משפחתי בשישי האחרון הסמטאות צפת היה סיור מרתק ומהנה ביותר גם לגדולים (73) וגם לקטנים (7)! הערכיות, אהבת הארץ והסקרנות של הבחור הזה ניכרים בהחלט. מאוד ממליצה ואין לי ספק שנזכה לסיורים נוספים עם אביתר גם בעתיד."

שרון מונטיפיורי גולן

 אתמול בערב היינו קבוצה בסיור סליחות בירושלים בהנחיית אביתר! היה מיוחד מאוד. מעניין. מעצים. מחבר. חיבור בין היסטוריה, הווה ומחשבות לעתיד! והכול בטוב טעם. לא קצר ולא ארוך מדי. מובנה ודינמי גם יחד. והכי חשוב משאיר טעם לעוד! תודה גדולה"

אביה אסולין

 הייתה לנו חוויה מרגשת ומיוחדת לעשות סיור סליחות בצפת עם אבייתר. היינו צוות של 20 איש, ומאוד נהננו מהסיפורים המעניינים, הסגנון הנעים ויכולת ההרצאה הטובה של אבייתר. יישר כוח !"

אבי קאופמן

 הייתי בסיור של אביתר באשקלון. היה מעשיר, נעים וחוויתי. ניכר שאביתר פועל מתוך אהבה גדולה למקצוע ולמקומות והתכנים בהם הוא מדריך. ממליץ בחום"

בן קופו

 ההרצאה הייתה מצוינת! קיבלתי הרבה מאוד תגובות טובות ונרגשות תודה רבה רבה"

טליה, רכזת קהילה, כרמיאל
google.com, pub-5824249975223607, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Free Website Counter
Free Website Counter